Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

AXXIA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta Centrum Medycznego

poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowo-księgowych

  • Ustalanie rozrachunków gotówkowych/kart kredytowych

  • Pomoc przy zamknięciu miesiąca oraz roku

  • Dekretacja i księgowanie faktur (sprzedażowych i zakupowych)

  • Analiza i uzgadnianie kont rachunkowych

  • Monitorowanie terminowych regulacji należności

  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

  • Przygotowywanie zestawień finansowych

  • Weryfikacja i przygotowywanie danych na potrzeby deklaracji VAT UE, JPK VAT

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki finansowo – księgowe

  • Doświadczenie - minimum 2 lata

  • Dobra znajomość aktualnych zagadnień oraz przepisów finansowo – księgowych i podatkowych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,

  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dobra znajomość Excela

  • Znajomość programu Enova

Pracodawca oferuje

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobrą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Wprowadzenie do firmy i wsparcie merytoryczne

  • Pracę w systemie jednozmianowym od pn.-pt.

AXXIA

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Przewiń do profilu firmy