Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza księgowa

AGL Division Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja wszelkich zdarzeń gospodarczych występujących w spółce

  • gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych

  • okresowa weryfikacja rzeczywistego stanu aktywów i pasywów

  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • przygotowanie danych do sprawozdań finansowych spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w obszarze księgowości/rachunkowości

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • znajomość podstawowych zagadnień księgowych i podatkowych

  • rzetelność, dokładność, terminowość i nastawienie n realizację wyznaczonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji