Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa (M/K)

DP Polska S.A.O firmie

  • Dąbrowiecka 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

DP Polska S.A.

Dąbrowiecka 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego i prowadzenie rejestru faktur elektronicznych (e-faktury)

  • Analiza rozrachunków: potwierdzenia sald, księgowanie duplikatów faktur, przygotowywanie zestawień dotyczących zobowiązań

  • Kontrola rozliczeń dziennych w restauracjach

  • Ewidencja faktur kosztowych dotyczących umów najmu

  • Ewidencja wydań i przesunięć międzymagazynowych

  • Pomoc w zamknięciach miesięcznych, półrocznych, rocznych

  • Ewidencja rozliczeń wydatków pracowników

  • Bieżące wsparcie całego zespołu

  • Archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Status studenta (minimum 3 rok studiów licencjackich)

  • Praktyczna umiejętność wykorzystania MS Excel w codziennej pracy w obszarze księgowym

  • Rzetelność i dbałość o najwyższą jakość wykonywanych zadań

  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics NAV i/lub SAGE Symfonia

To oferujemy

  • Stabilnej współpracy i możliwości rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie

  • Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia pracy

  • Możliwości łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze firmy na Saskiej Kępie

  • Kuponów na darmową pizzę

  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy)

  • Zniżki -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

  • Serdecznej atmosfery pracy w zgranym zespole

  • Udziału w eventach firmowych (wyjazdy, grille), które zorganizujemy jeszcze nie raz po zakończeniu pandemii

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • zniżka -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nowe technologie, takie jak strona do zamówień, aplikacje do zamawiania głosowego, nowoczesne contact center, czy też opracowujemy pyszne, nowe pozycje w menu, to zawsze jesteśmy oddani naszym Klientom.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świeci pod szyldem Domino’s Pizza oraz Pizza Dominium by Domino’s.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w zakresie obszaru finansów i księgowości oraz lubisz zjeść najlepszą pizzę to zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Przewiń do profilu firmy