Oferta pracy

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Eurovia Polska S.A.

Irysowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie faktur i innych dokumentów kosztowych, bieżącą kontrolę rozrachunków i sald, rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych oraz zaliczek pracowniczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • znajomość ustaw podatkowych

  • systematyczność

  • dokładność

Mile widziane

  • znajomość programu SAP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę

  • pracę z najlepszym specjalistami w branży

  • bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • pracę hybrydową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy