Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.O firmie

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Brokla 2

Warszawa

ECE jako największy w Europie operator centrów handlowych zmienia centra handlowe w fascynujące miejsca dostarczające niezapomnianych doświadczeń milionom odwiedzających. Dodatkowo realizujemy projekty z obszaru innych nieruchomości komercyjnych, takie jak: biura, centra logistyczne oraz hotele. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań. Również jako pracodawca wciąż chcemy się doskonalić i rozwijać. Obecnie jest z nami ponad 3600 pracowników, którym zapewniamy przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

Wesprzyj nasze biuro w Warszawie jako:
MŁODSZA KSIĘGOWA/ MŁODSZY KSIĘGOWY
DS. ZOBOWIĄZAŃ
Praca na czas określony do 31.12.2021

Zadania i zakres odpowiedzialności:

  • księgowanie w systemie SAP dokumentów kosztowych, w szczególności wynikających z rozliczeń delegacji i innych rozliczeń pracowniczych,
  • księgowanie w systemie SAP wszystkich transakcji na podstawie wyciągów bankowych,
  • przygotowywanie płatności bankowych,
  • wsparcie pracowników w zakresie rozliczeń wydatków w systemie CONCUR.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    - pełny etat,
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy,
  • świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • roczny wymiar urlopu 26 dni (przy pełnym etacie) bez względu na staż pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • aromatyczną kawę.

Wymagane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse/bankowość),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – do kontaktów z centralą firmy,
  • dobra znajomość MS Office (w tym Excel: podstawowe funkcje, tabele przestawne),
  • dokładność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość SAP,
  • znajomość CONCUR,
  • doświadczenie w księgowości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dołącz do zespołu ECE.

Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do nas. Jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą rodzinną, której ambicją jest stworzenie inspirującego otoczenia zawodowego dla naszych pracowników. Elastyczność i odpowiedzialność indywidualna to cechy charakteryzujące środowisko pracy w ECE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy