Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Stilo Energy S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii. W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów zakupu, wyciągów bankowych w programie Sage Symfonia FK oraz systemach bankowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • uzupełnianie i księgowanie dokumentów magazynowych
  • rozliczanie wydatków i delegacji pracowniczych
  • udział w zamknięciu miesiąca

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości
  • mile widziana praktyczna znajomość programu Sage Symfonia FK
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć do pracy
  • staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom
  • przyjazne warunki pełnej wyzwań pracy w dynamicznym zespole
  • kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne