Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tax Care - ogólnopolskie biuro rachunkowe - zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    Na powyższym stanowisku będziesz zajmować się obsługą księgową klientów, prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i małe przedsiębiorstwa. Na co dzień oznacza to:

    • kompletowanie dokumentów, weryfikowanie ich poprawności i księgowanie;
    • wyliczanie podatku i sporządzanie deklaracji (pod nadzorem doświadczonej Księgowej);
    • bieżący kontakt z klientem i prowadzenie profesjonalnej relacji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości zasad prowadzenia uproszczonych form księgowości;
    • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów – warunek konieczny;
    • znajomości aktualnych przepisów podatkowych;
    • sumienności i odpowiedzialności w codziennej pracy;
    • otwartości na rozwój i dalszą naukę.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
    • bezpłatne szkolenia merytoryczne, także w formie nowoczesnych e-learningów;
    • pracę w kilkuosobowym zespole, pod opieką managera;
    • platformę do nauki języka angielskiego;
    • perspektywę awansu na Księgową/Księgowego lub Konsultanta Podatkowego;
    • dogodną lokalizację biura;
    • kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną.

    OFERUJEMY

    stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

    pracę w kilkuosobowym zespole pod opieką managera

    bezpłatne e-learningi merytoryczne

    platformę do nauki języka angielskiego

    wsparcie działu podatkowego w rozwiązywaniu trudniejszych przypadków księgowych

    jasne warunki awansu (na stanowisko Starszej Księgowej lub Konsultanta Podatkowego

    dogodną lokalizację biura

    kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną

    CO MÓWIĄ PRACOWNICY TAX CARE?

    Justyna
    Księgowa z Warszawy

    „To, co doceniam najbardziej podczas 4-letniej pracy w Tax Care to ciągły rozwój. Codziennie uczę się czegoś nowego dzięki temu, że mogę księgować firm z różnych branż.”

    Julia
    Młodsza księgowa z Gdańska

    „Jestem pewna swojej pracy. Od samego początku dostałam umowę o prace, szkolenia wstępne oraz opiekuna w pierwszych tygodniach pracy.”

    Justyna
    Manager Zespołu Księgowego
    z Wrocławia

    Jak masz zgrany zespół to praca naprawdę staje się przyjemnością!”

    Karol
    Starszy Księgowy z Katowic

    „Przez ostatnie 2 lata pracy w Tax Care miałem możliwość uczestniczenia w ponad 20 szkoleniach!”

    RYSUNKI DZIECI PRACOWNIKÓW TAX CARE

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.