Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Leadec Sp. z o. o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych, poleceń księgowania

  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach, związanych z funkcjonowaniem działu

  • wsparcie w raportowaniu na potrzeby statutowe i grupowe

  • pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP

  • współpraca z pozostałymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w obszarze w księgowości (minimum)

  • dobra znajomość zasad rachunkowości

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • skrupulatność, dokładność, dyskrecja, umiejętność pracy z dużą ilością informacji

To oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pakiet premiowy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • świadczenia z ZFŚS

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • pakiet medyczny, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 18.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Więcej informacji o Leadec można znaleźć na stronie https://poland.leadec-services.com/.

Kontakt

Zespół Rekrutacji Leadec

ul. Toszecka 101

44-100 Gliwice