Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

GLC Accounting Sp. z o.o. O firmie

GLC Accounting Sp. z o.o.

Uniwersytecka 13

Katowice

GLC od 2004 roku świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują eksperckiego wsparcia z zakresu księgowości, prawa, podatków i innych obszarów związanych z prowadzeniem biznesu. Obsługujemy również duże firmy i korporacje, które biorą udział w skomplikowanych procesach prawnych, finansowych, handlowych gospodarczych.

GLC poszukuje osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego, która dołączy do zespołu zajmującego się outsourcingiem usług księgowych.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich wstępna dekretacja (Enova, SAP, inne),
  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,
  • wstępne przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz zamknięcia miesiąca, roku,
  • udział w raportowaniu do Klienta,
  • nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość),
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym),
  • podstawowej znajomości przepisów księgowych i podatkowych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • skrupulatności i dokładności,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole.

GLC oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansu wytyczone w jasny sposób,
  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych,
  • pracę pod nadzorem samodzielnego specjalisty,
  • ZFŚS (dofinansowania do wczasów, bony świąteczne),
  • szkolenia ze zmian w przepisach,
  • benefity: Multisport, MyBenefit, Medicover,
  • naukę języka angielskiego,
  • owoce :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne