Logo Pracuj.pl

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • poznanie stosowanych zasad rachunkowości, ewidencjonowania i dekretowania faktur
  • obsługa programu finansowo-księgowego w zakresie modułów: Księga Główna, Sprzedaż i Należności, Zakupy i Zobowiązania, Środki Trwałe
  • zapoznanie się z podstawowymi wydrukami z systemu finansowo-księgowego wymaganymi przez ustawę o rachunkowości
  • księgowanie faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, faktur zakupu
  • dekretacja zaksięgowanych dokumentów
  • rozliczanie rozrachunków
  • rozliczanie podróży służbowych i weryfikacja innych rozliczeń sporządzanych przez Klientów

Nasze wymagania

  • wyższe kierunkowe wykształcenie (bądź ostatnie lata studiów) - preferowana specjalność: rachunkowość, finanse
  • zdobyte pierwsze doświadczenie zawodowe w księgowości (mile widziany staż/praktyka w biurze rachunkowym)
  • podstawowa wiedza w zakresie przepisów z rachunkowości, podatków i ubezpieczeń
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B1)
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość programu Navision

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"
  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole
  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • program rekomendacji pracowników
  • sezonowy lektorat z języka angielskiego
  • akademia szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

Etapy rekrutacji

1

Testy rekrutacyjne (online)

2

Spotkanie z Działem HR (online)

3

Spotkanie z Hiring Managerem

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. JACC/DUK/KA

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy, Uniwersytecka 13, Katowice