Logo Pracuj.pl

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.

Konduktorska 33

Wełnowiec

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu F-K
  • weryfikacja wprowadzonych dokumentów pod względem VAT i podatku dochodowego
  • weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze księgowości
  • znajomość programu Symfonia ERP Finanse i Księgowość
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole
  • wykazywanie inicjatywy i zaangażowania w pracy

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego
  • opiekę medyczną w Medicover
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy, Konduktorska 33, Wełnowiec, Katowice