Oferta pracy

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

DL Invest Group PM S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów księgowych pod nadzorem Samodzielnej Księgowej;

  • przygotowywanie danych pod sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • dostarczanie danych źródłowych pod raporty sporządzane na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi systemu SYMFONIA;

  • nastawienie na rozwój umiejętności własnych związanych z księgowością;

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, lojalność.

Mile widziane

  • sprawna obsługa Excela.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy;

  • dodatkowe benefity pozapłacowe;

  • rozwój w zakresie wiedzy i umiejętności w księgowości, działania branży, funkcjonowania i obsługi Grupy Kapitałowej;

  • możliwość awansu stanowiskowego;

  • wieloletnią pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju i ekspansji.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

DL Invest Group PM S.A wchodząca w skład grupy kapitałowej DL Invest Group, która od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra handlowe

• centra biurowe

• centra logistyczne

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji w Dziale Budowlanym

Przewiń do profilu firmy