Oferta pracy

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze stosowanymi zasadami rachunkowości, ewidencjonowania i dekretowania faktur

  • obsługa programu finansowo-księgowego w zakresie modułów: Księga Główna, Sprzedaż i Należności, Zakupy i Zobowiązania, Środki Trwałe

  • zapoznanie się z podstawowymi wydrukami z systemu finansowo-księgowego wymaganymi przez ustawę o rachunkowości

  • księgowanie faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, faktur zakupu

  • dekretacja zaksięgowanych dokumentów

  • rozliczanie rozrachunków

  • rozliczanie podróży służbowych i weryfikacja innych rozliczeń sporządzanych przez Klientów

Nasze wymagania

  • wyższe kierunkowe wykształcenie bądź ostatnie lata studiów (preferowana specjalność: rachunkowość, finanse)

  • kilkumiesięczne doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku (mile widziany staż/praktyka w biurze rachunkowym)

  • podstawowa wiedza z zakresu przepisów z rachunkowości, podatków i ubezpieczeń

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • inicjatywa i zaangażowanie w działaniu

Mile widziane

  • znajomość programu Navision

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"

  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole

  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

  • program rekomendacji pracowników

  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • akademia szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

Etapy rekrutacji
1

Testy rekrutacyjne online

2

Spotkanie online z Działem HR

3

Spotkanie z Hiring Managerem

BDO jest jedną z największych spółek audytorsko-doradczych w Polsce. Początki naszej działalności sięgają roku 1991. Obecnie w naszych biurach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach zatrudniamy już ponad 350 Pracowników. Nasze główne linie biznesowe to audyt finansowy, outsourcing usług kadrowo-płacowych, doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe i szkolenia sprzedawane dla Klientów. Jesteśmy również częścią globalnej sieci, która swoje oddziały ma już w ponad 160 miejscach na świecie.

Obecnie do naszego Działu Usług Księgowych poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa.

Przewiń do profilu firmy