Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Alior Leasing

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja kompletności dokumentów

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, itp.

  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie (mile widziane wyższe kierunkowe)

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna obsługa programu MS Excel, (znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem)

  • Skrupulatność, dokładność

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Przewiń do profilu firmy