Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GLC Accounting Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Katowice

    GLC poszukuje osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego, która dołączy do zespołu zajmującego się outsourcingiem usług księgowych.

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich wstępna dekretacja (Enova, SAP, inne),
    • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,
    • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz zamknięcia miesiąca, roku,
    • udział w raportowaniu do Klienta,
    • nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem,
    • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość),
    • minimum rocznego doświadczenia,
    • chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym),
    • podstawowej znajomości przepisów księgowych i podatkowych,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
    • skrupulatności i dokładności,
    • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole.

    GLC oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • możliwości rozwoju i awansu wytyczone w jasny sposób,
    • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych,
    • pracę pod nadzorem samodzielnego specjalisty,
    • ZFŚS (dofinansowania do wczasów, bony świąteczne),
    • szkolenia ze zmian w przepisach,
    • benefity: Multisport, MyBenefit, Medicover,
    • naukę języka angielskiego,
    • owoce :)