Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Answear.comO firmie

Rekrutacja zdalna

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi).

MŁODSZA KSIĘGOWA / MŁODSZY KSIĘGOWY

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Księgowanie dokumentów (w tym rozrachunków, kosztów, przychodów, wyciągów bankowych itp.)
  • Nadzór nad kontami (terminowe rozliczanie)
  • Udział w terminowym zamykaniu ksiąg (miesięcznym i rocznym)
  • Współpraca w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz banków
  • Śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawie podatkowym

OCZEKIWANIA:

  • Kierunkowe wykształcenie lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT), ustawy o rachunkowości
  • Znajomość specjalistycznych aplikacji finansowo–księgowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dobra umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • Premie i nagrody finansowe
  • Sympatyczny, młody zespół
  • Praca dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta Multisport
  • Program Emerytalny PPE
  • Biuro w centrum Kraków, żeby wszystkim było blisko
  • Zadaszony parking rowerowy dla miłośników dwóch kółek
  • Możliwość rozwoju ze specjalistami w branży e-commerce
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Firma przyjazna również osobom z niepełnosprawnościami
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, klikając w "Aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne