Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Grupa VeritasO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
W Veritas Recruitment wiemy, że gwarancją sukcesu każdej organizacji, są ludzie w niej pracujący. Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która oszczędza czas i przyczynia się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • wsparcie w przygotowywaniu miesięcznych sprawozdań finansowych
  • pomoc w zarządzaniu płacami
  • wsparcie w przeprowadzaniu audytów

Oczekiwania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w księgowości,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • pracę w centrum Krakowa,
  • profesjonalne wdrożenie,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV  klikając przycisk APLIKUJ.
Poznaj nas! Zobacz kim jesteśmy i jak pracujemy:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne