Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

MIA Sp. z o.oO firmie

MIA Sp. z o.o

Józefa Marcika 25e

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur

  • Wprowadzanie do systemu księgowego faktur zakupu materiałów i towarów

  • Sporządzanie rejestrów VAT

  • Księgowanie dokumentów obrotu magazynowego

  • Prowadzenie rozliczeń gotówkowych z pracownikami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (minimum średnie )

  • Co najmniej półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dokładność, sumienność

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość systemów klasy ERP ( mile widziany Comarch ERP XL)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w firmie działającej na rynku międzynarodowym

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Karta Multisport i polisa na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Jesteśmy europejskim liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Od 20 lat projektujemy i produkujemy meble do salonów sprzedaży, biur oraz klubów fitness dla najlepszych światowych marek m.in. TRIUMPH, Subway, Swarovski, Chantelle. Nieustannie pozyskujemy klientów i rozwijamy nowe rynki i nowe technologie. Ciągle wzmacniamy nasz zespół o kolejne przedsiębiorcze osoby. Jeżeli chcesz się rozwijać i jesteś gotowy do dynamicznej pracy i międzynarodowych wyzwań, przyjdź do nas.

Więcej o nas znajdziesz na: www.mia.com.pl

Przewiń do profilu firmy