Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/Młodszy księgowy

Samat Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy,

  • pomoc w formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie dowodów księgowych i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach,

  • uzgadnianie rozrachunków,

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub studenci /absolwenci studiów ekonomicznych,

  • obsługa komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel),

  • dokładność, staranność,

  • zaangażowanie,

  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w księgowości,

  • szkolenia zawodowe,

  • szkolenia językowe.

Samat Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą transportową z siedzibą w Krakowie specjalizującą się w przewozie towarów niebezpiecznych w cysternach oraz transporcie nowych samochodów na autotransporterach.

Przewiń do profilu firmy

Samat Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie materiałów niebezpiecznych w cysternach oraz autotransporcie.