Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATL FLOR&BŁASZAK sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w finansach, księgowości, podatkach i prawie.

    ATL Accounting poszukuje osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego, która dołączy do zespołu usług księgowych.

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich wstępna dekretacja (Symfonia),
    • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów dla klientów Spółki pod nadzorem Kierownika Działu Księgowości,
    • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz zamknięcia miesiąca, roku pod nadzorem Kierownika Działu Księgowości,
    • udział w raportowaniu do Klienta,
    • kontaktowanie się z klientami Spółki w celu wyjaśniania zagadnień związanych z ewidencjonowaniem dokumentów (nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów),
    • wykonywanie innych zadań zleconych pod nadzorem Kierownika Działu Księgowości lub kierownictwa Spółki.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum rocznego doświadczenia w księgowości (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym),
    • podstawowej znajomości przepisów księgowych i podatkowych,
    • znajomość przepisów dotyczących kadr i płac będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość systemu księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
    • skrupulatności i dokładności.

    ATL Accounting oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • wynagrodzenie i system premiowy - stosowne do posiadanych kwalifikacji,
    • określoną ścieżkę rozwoju i awansu,
    • elastyczne godziny pracy,
    • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych,
    • pracę pod nadzorem Kierownika działu księgowości i kierownictwa Spółki (Doradca Podatkowy i Radca Prawny),
    • szkolenia ze zmian w przepisach i dostęp do narzędzi (LEX, Legalis, GOFIN) i literatury fachowej,
    • po okresie próbnym benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Dodatkowo, możesz wyrazić zgodę na udział w następnych przeprowadzanych przez nas rekrutacjach. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości, to prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

    - listownie na adres: ul. Lipska 8, 30-721 Kraków,

    - przez e-mail: [email protected]

    - telefonicznie: +48 12 633 54 72

    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie twoich danych w dowolnym momencie. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny, nasz adres e-mail.

    Inne szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy

    1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby:

    • ocenić Twoje kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
    • ocenić Twoje zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
    • wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas.

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

    • Przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia; dane kontaktowe wskazane przez taką osobę;  wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane inne niż wymienione powyżej:
    • Nasz uzasadniony interes – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz wyników testów kwalifikacyjnych. Mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności – jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

    1. Okres przechowywania danych osobowych

    Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez czas trwania rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, a po jej zakończeniu nie dłużej niż przez 3 miesiące.

    Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres dalszych 2 lat tylko wtedy, gdy wyrazisz odrębną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udziału w przyszłych rekrutacjach.

    1. Odbiorcy danych

    Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

    1. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem zautomatyzowanych decyzji

    Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

    1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
    2. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
    3. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
    4. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
    5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
    6. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
    7. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,

    Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (dane kontaktowe wskazane zostały powyżej).

    Prawo wniesienia skargi do organu

    Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.