Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Anatomic Iron Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Anatomic Iron jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się detalowaniem stali i zaufaną marką. Używamy najnowocześniejszych technologii do tworzenia wysokiej jakości rysunków konstrukcyjnych i planów montażowych. Nieustannie wprowadzamy innowacje aby pozostać na czołowej pozycji. Nasze podejście zorientowane na zespół wraz z naszymi pracownikami i klientami, przyniosło znakomite osiągnięcia w zakresie dokładnego i terminowego realizowania projektów. Mamy praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie i solidne portfolio, które przyniosło nam bardzo dobrą reputację w branży. Większość naszych klientów zlokalizowanych jest w Stanach Zjednoczonych. Nasza siedziba znajduje się w północnym Vancouver w Kanadzie. Prowadzimy działalność w Stanach Zjednoczonych, Europie i Nowej Zelandii. Zatrudniamy ponad 60 pracowników w naszym biurze w Krakowie. Rozwijamy się i szukamy profesjonalistów, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli jesteś wysoko zmotywowaną osobą, poszukującą możliwości rozwoju w dziedzinie konstrukcji stalowych, zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Odwiedź naszą stronę: www.anatomiciron.com

Zobacz nas na  Facebooku: www.facebook.com/anatomiciron.steeldetailing

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Weryfikacja kompletności i archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień,
  • Wystawianie faktur, uzgadnianie rozrachunków, rozliczanie wyciągów bankowych,
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel,
  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości i finansów,
  • Prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy