Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

BIURO RACHUNKOWE ZYSK SPÓŁKA Z O.O.O firmie

  • Adama Vetulaniego 1a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BIURO RACHUNKOWE ZYSK SPÓŁKA Z O.O.

Adama Vetulaniego 1a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów naszych Klientów.

  • Kontrola merytoryczna dokumentów księgowych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT oraz sprawozdań GUS.

  • Bieżąca komunikacja z Klientami oraz instytucjami państwowymi (US, GUS).

Nasze wymagania

  • Około rocznego doświadczenia pracy w księgowości.

  • Umiejętności zastosowania w praktyce obowiązujących przepisów podatkowych.

  • Umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

  • Dobrej znajomości MS Excel.

  • Umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu.

  • Praktyczna znajomość programu Comarch Optima to Twój dodatkowy atut, a jeżeli dodatkowo znasz inny język w stopniu komunikatywnym - koniecznie się tym pochwal, nie jest to jednak wymóg.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub system B2B z systemem premiowym za dobrze wykonywane obowiązki.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy codziennie między 7:00 a 9:00 i 8h pracy - Ty decydujesz, kiedy przychodzisz.

  • Możliwość doraźnej pracy z domu (home office).

  • Pełną wsparcia i koleżeńską atmosferę w pracy - problemy rozwiązujemy w zespole, każdy nowy pracownik ma swojego mentora, nikt nie zostaje sam z problemem.

  • Możliwość szkoleń oraz zdobycia różnorodnych doświadczeń, rozwijających umiejętności adekwatne do stanowiska Głównego Księgowego.

  • Co najmniej dwa razy do roku finansowane szkolenia obowiązkowe: CIT/PIT/VAT - każdy pracownik wybiera sam, a my rekomendujemy najlepszych trenerów i wykładowców .

  • Dofinansowane zajęcia z języka angielskiego (komunikacja i księgowość) - według chęci dla każdego, w małych grupach, 1 lub 2 razy w tygodniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

W związku z pozyskaniem nowych projektów, Biuro Rachunkowe Zysk poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy