Oferta pracy

Młodsza Księgowa /Młodszy Księgowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wystawianie i księgowanie faktur
  • Korespondencja wyjaśniająca wątpliwości i błędy związane z fakturami
  • Współpraca w zamykaniu miesiąca, kwartału, roku
  • Bieżące wsparcie zespołu księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub I poziom kursu księgowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Dofinansowanie szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie lekcji języka angielskiego
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy