Oferta pracy

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Mabion S.A.O firmie

  • Fabryczna 17, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Mabion S.A.

Fabryczna 17

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji zakupu w oparciu o obowiązujące schematy;

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • Nadzór nad ewidencją księgową stanów magazynowych;

  • Przygotowanie dokumentacji i udział w inwentaryzacji środków trwałych i innych składników majątkowych spółki;

  • Rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych;

  • Tworzenie procedur wewnętrznych związanych z zakresem obowiązków;

  • Udział w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych i współpracę z audytorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • Znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem CIT i VAT

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w pracy w środowisku informatycznym (pakiet MS Office, programy księgowe klasy ERP);

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągana wniosków;

  • Zdolność do działania pod presją czasu i nastawienie na terminowość realizacji zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie;

  • Cenne doświadczenie i widzę oraz szansę na rozwój;

  • Możliwość awansu na stanowiska merytoryczne, ustalone w procedurze Spółki;

  • Pracę z ludźmi z pasją w firmie biotechnologicznej;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa). Masz możliwość zaproponowania benefitów, których do tej pory nie było;

  • Codzienną dawkę uśmiechu i inspiracji!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy