Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Stock Polska Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów

  • weryfikacja i kontrolowanie statusu faktur znajdujących się w procesie akceptacji

  • obsługa faktoringu

  • księgowanie rozliczeń delegacji i wydatków pracowniczych

  • analiza i monitoring kont rozrachunkowych z dostawcami

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości

  • status studenta (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, zdolności analityczne

  • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność

  • pierwsze doświadczenie pracy w księgowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych pracowników

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w zgranym zespole

Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając na przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stock Polska – producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Dictador. Firma będąca częścią Stock Spirits Group.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Przewiń do profilu firmy