Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy – Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim.

Grant Thornton

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz pracował(a) w zespole prowadzącym księgowość dla spółek niemieckich (AP/AR/GL). Będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za:

• księgowanie faktur, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych

• regularne sprawdzanie otwartych pozycji księgowych i ich rozliczanie

• udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku

• przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych

• wspieranie i prowadzenie inicjatyw związanych z ciągłym doskonaleniem procesów

Dodatkowo będziesz miał(a) stały kontakt z klientami niemieckojęzycznymi oraz będziesz miał(a) okazję brać udział w międzynarodowych projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rachunkowości, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2, pozwalająca na swobodną komunikację

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie umiejętności analityczne, w tym dobra znajomość MS Excel

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem

  • znajomość j. angielskiego, DATEV oraz standardów HGB będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • prywatna opieka medyczna, pakiet benefitów

  • szkolenia i wsparcie przy przejmowaniu nowych obowiązków

  • rozwój kompetencji zawodowych,

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy (system hybrydowy)

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy