Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupowych, uzgadnianie z zamówieniami, wyjaśnianie różnic we współpracy z działem zakupów

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych

  • Współpraca z działami zakupów operacyjnych i taktycznych, reagowanie na informacje od dostawców

  • Wsparcie w innych zadaniach i projektach realizowanych w dziale księgowości

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw rachunkowości

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat – będzie atutem

  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości w dużej firmie produkcyjnej, biurze rachunkowym lub w obsłudze zobowiązań

  • Znajomość MS Excel (m.in. filtrowanie, sortowanie, tabele przestawne)

  • Sprawna obsługa programów komputerowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i doświadczenie we współpracy międzynarodowej będzie atutem

  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, transparentność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Jako Grupa Scanfil jesteśmy od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na www.scanfil.com

Przewiń do profilu firmy

Rozpocznij z nami nową podróż!

Dołącz do Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na stronie: https://careersmyslowice.scanfil.com/