Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym

  • skanowanie i wczytywanie faktur do systemu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • sporządzanie zestawień na potrzeby VAT

  • sporządzanie raportów Excel na potrzeby kierownictwa i innych działów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w księgowości

  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek: ekonomia, rachunkowość, administracja)

  • znajomość obrotu dokumentacji księgowej

  • wiedza z zakresu ustawy o VAT (WNT, WDT)

  • znajomość rozrachunków (należności, zobowiązania)

  • znajomość zagadnień związanych ze środkami trwałymi

  • znajomość systemów typu ERP

  • dobra znajomość Excel

  • rzetelność, skrupulatność

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • motywujące wynagrodzenie

  • pakiet socjalny

  • narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • grupowe ubezpieczenie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Międzynarodowa firma zlokalizowana w powiedzie kluczborskim.

Przewiń do profilu firmy