Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

O projekcie

Dział księgowości Biedronki to skala, stabilność i duże perspektywy rozwoju. Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce, dzięki czemu jesteś w stanie zdobyć szerokie doświadczenie, ucząc się od najlepszych w branży. Oferujemy Ci ambitne projekty, możliwość rozwoju wewnątrz organizacji oraz wsparcie zaangażowanego zespołu. Nasi pracownicy mają do dyspozycji wiele skrojonych na miarę benefitów, spośród których, każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy Cię poznać! Aplikuj do nas i poznaj Biedronkę!

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentów finansowych

  • Rozliczanie Księgi Głównej oraz analiza poprawności księgowań

  • Wystawianie faktur, not obciążeniowych

  • Weryfikację not odsetkowych i wezwań do zapłaty

  • Rozliczenia z pracownikami / dostawcami / majątku trwałego

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość) minimum licencjat

  • Dobra znajomość środowisko MS Office

  • Umiejętność pracy w dużym zespole

  • Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Zdolność pracy z dużą ilością dokumentów i danych

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie, dokładność, komunikatywność

  • Mile widziana znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Kartę Multisport oraz pakiet medyczny

  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obrębie organizacji

  • Koleżeńską atmosferę oraz jasno postawione cele grupowe i indywidualne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • regularne badania profilaktyczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy