Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

SOLTEX CUW Sp. z o.o.

  • Kopanina 28/32, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Kopanina 28/32

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych

  • Dekretacja dokumentów

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników

  • Analiza i uzgadnianie wskazanych kont księgowych

  • Przygotowywanie płatności

  • Rozliczanie rozrachunków

  • Czynny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca/roku, w tym uzgadnianie i weryfikacja wskazanych kont księgowych

  • Czynny udział w wewnętrznych projektach firmowych (wdrożenia systemów, kształtowanie procesów)

  • Czynny udział w udzielaniu informacji i przygotowywaniu dokumentów do badania sprawozdania finansowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu: finanse i rachunkowość) lub w trakcie studiów niestacjonarnych

  • Minimum półroczne doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym lub dziale księgowości

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze firmy w Poznaniu (ul. Kopanina 28/32)

  • Praktyczna znajomość przepisów finansowych i księgowych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Comarch lub Symfonia

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, nastawienie na cel

  • Skrupulatność, dokładność

  • Umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz współpracy z innymi pracownikami / działami

To oferujemy

  • Perspektywy długofalowego zatrudnienia w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącego częścią holdingu składającego się z blisko 30 spółek działających w kilku różnych branżach

  • Pracę na rozwojowym stanowisku w przyjaznym, wspierającym środowisku

  • Realne możliwości awansu zawodowego w strukturze działu i rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska

  • Szkolenie wprowadzające do organizacji i wdrożenie do pracy na stanowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki w bistro w biurowcu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki w bistro w biurowcu

Centrum Usług Wspólnych (CUW) to spółka świadcząca usługi na rzecz innych podmiotów w Grupie Soltex działających w kilku różnych branżach. CUW wspiera wszystkie spółki w zakresie np. administracji, HR, kadr i płac księgowości i finansów. Priorytetem Centrum Usług Wspólnych jest wsparcie biznesu w codziennych działaniach.

Przewiń do profilu firmy