Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Rentis S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych w ramach księgowości Spółki;

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów;

  • Księgowanie wyciągów bankowych;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;

  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych przychodów i kosztów;

  • analiza i uzgadnianie kont księgowych;

  • udział w raportowaniu na potrzeby spółki;

  • udział w raportowaniu dla potrzeb kontrahentów, instytucji finansujących;

  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz zgodnie z polityką rachunkowości, współpraca z audytorami.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w prowadzeniu ewidencji środków trwałych i naliczaniu amortyzacji mile widziane;

  • znajomość zagadnień Kadr i Płac będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość zagadnień z przepisów prawa podatkowego;

  • dobra znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości;

  • samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności;

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz dużej kultury osobistej;

  • zaangażowania w realizację postawionych zadań;

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse);

  • znajomości obsługi komputera (Ms Office);

  • mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne - odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • Transparentne reguły zarządzania

  • Miłą i przyjazną pracownikom atmosferę pracy

  • Udział w szkoleniach i projektach rozwojowych,

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,

  • Dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym środowisku.

Rentis S.A.

Rentis SA jako wspólne przedsięwzięcie dealerów Toyoty, Lexusa i BMW działa na polskim rynku od 1995 roku w branży wynajmu samochodów i zarządzania flotami. Spółka jest jednym z liderów rynku branży rent a car w Polsce. Marka Rentis jest obecna na terenie Polski, Czech, Litwy, Łotwy i Estonii. Rentis SA jest laureatem plebiscytu Diamenty Miesięcznika Forbes 2020.

Przewiń do profilu firmy