Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

CTDIO firmie

CTDI

Logistyczna 7

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

CTDI POLAND TO:
  • Największy w Europie oddział amerykańskiej firmy CTDI 14 000 Pracowników na świecie,  93 lokalizacje w 27 krajach na wszystkich kontynentach.
  • Zatrudniamy w Polsce ponad 1000 osób w nowoczesnym centrum serwisowym o powierzchni 15 000 m2.
  • Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).
  • Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.
  • Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
  • Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo, Sony.
W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:
MŁODSZA KSIĘGOWA/Y

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie uzgadniania magazynów
  • Windykacja należności
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • Rozliczanie delegacji/wydatków pracowniczych/raportów kasowych
  • Wsparcie Samodzielnej Księgowej w codziennych obowiązkach
  • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących pracach, zamknięciu miesiąca oraz rocznym audycie

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w trakcie - finanse i rachunkowość (lub podobne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

Co oferujemy:

  • Szkolenia podatkowe
  • Bieżącą współpracę z zespołem w Niemczech i innymi krajami pozwalająca na rozwój swoich kompetencji oraz możliwości budowania dalszej kariery zawodowej
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków oraz dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce)
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182, ze zm.)"
Aplikacje sprawdzamy na bieżąco. Osoby spełniające kryteria rekrutacji
dostaną od nas odpowiedź w ciągu 2 tygodni od przesłania zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy