Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

ARMA BIURO RACHUNKOWE ARTUR ADAM JANIKOWSKI

3 5005 500 brutto / mies.
  • Tarpanowa 8, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Tarpanowa 8

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie KPiR i ksiąg handlowych

  • kompletowanie dokumentów,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego (faktury, wyciągi bankowe, raporty kasowe itp.),

  • analizy zapisów księgowych,

  • obsługa systemu kadrowo płacowego – po przyuczeniu,

  • bieżąca współpraca z klientami kancelarii.

Nasze wymagania

  • wykształcenia zgodne z profilem pracy (np.: finanse, rachunkowość, ekonomia), w tym także dla studentów ostatnich lat studiów

  • znajomość podstaw podatkowych w podatkach dochodowych (CIT) i VAT,

  • znajomość podstaw księgowych,

  • mile widziana znajomości i obsługa programów księgowych i ewidencji podatkowych,

  • umiejętność kwalifikowania i ewidencjonowania dokumentów przy wykorzystaniu programów księgowych,

  • samodzielność i rzetelność,

  • chęć do samokształcenia

Mile widziane

  • mile widziane osoby do przyuczenia

To oferujemy

  • w okresie praktyk i stażu możliwość uzgodnienia harmonogramu czasu pracy do zajęć na uczelni,

  • opiekę i wsparcie od mentora, w tym bieżące wsparcie w pracy,

  • zdobycie dodatkowych umiejętności w doświadczonym zespole w tym obsługa kadr i płac

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,

  • szkolenia branżowe w tym prowadzone przez podmioty zewnętrzne,

  • praca w małym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Ścieżka kariera poprzez:

  • Do 3 miesięcy- umowa na czas określony z wynagrodzeniem od 3500zł brutto miesięcznie dla zatrudnienia w normie czasu pracy – proporcjonalnie do czasu pracy,

  • Zatrudnienie na pełnym wymiarze czasu pracy (etat) z wynagrodzeniem do 5500 zł brutto miesięcznie (zależne od wiedzy i praktycznych umiejętności),

O nas

  • jesteśmy małą kancelarią doradztwa podatkowego z biurem rachunkowym

  • nasze biuro jest w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina – Kijewo

  • istniejemy od 1993 roku

  • świadczymy usługi w zakresie obsługi księgowej, kadrowej i doradztwa podatkowego

  • Reprezentujemy naszych klientów przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi i ZUS