Ta oferta pracy jest nieaktualna od 926 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

In Job Warsaw jest częścią Grupy InJob, międzynarodowej firmy z centralą w Weronie (Włochy) i biurami w Europie, Rosji, Azji i USA.

Świadczymy usługi rekrutacyjne w zakresie rekrutacji stałych i tymczasowych oraz outsourcing pracowniczy. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami rekrutacyjnymi zarówno na stanowiska specjalistyczne, jak i managerskie. W strukturach In Job pracuje wielu doświadczonych rekruterów, wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach. Poprzez lata zatrudniliśmy ponad 110.000 pracowników w różnych obszarach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szeroką wiedzę o rynku i bazę ciekawych kandydatur, co z pewnością zagwarantuje sukces rekrutacyjny.

Dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży produkcji maszyn rolniczych na świecie, poszukujemy aktualnie:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
MK4815

Obowiązki:

  • Przetwarzanie faktur dostawców i realizowanie płatności na czas

  • Kontrola przychodzących faktur od dostawców z wykorzystaniem systemu SAP R3

  • Elektroniczna archiwizacja faktur

  • Ewidencjonowanie i weryfikacja faktur przychodzących - komunikacja ze wszystkimi podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Uzgodnienia kont i rachunków, potwierdzanie tych informacji z dostawcami

  • Obsługa kart kredytowych i debetowych dla dostawców (korekta otrzymanych faktur, Skonto, self-billing)

  • Płatność Wniosek i Płatność Run

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Inspektora

Wymagania :

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Pożądana znajomość SAP: moduły FI, MM

  • Wykształcenie: co najmniej licencjat, mile widziane kierunki związane z rachunkowością

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku; praca administracyjna, obsługa klienta, back office

  • Wysoki poziom dbałości o szczegóły, aktywna postawa, ukierunkowanie na klient

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

  • Pakiet szkoleń - możliwe wyjazdy na szkolenia zagraniczne do krajów UE

  • Nowe i ciekawe doświadczenia zawodowe

  •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IJ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się