Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Audyt Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu finansowego,

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych w KPiR oraz KH,

  • uzgadnianie odrębnych ewidencji księgowych np. rozrachunki, środki trwałe,

  • pomoc przy przygotowywaniu raportów dla Klientów,

  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,

  • archiwizowanie dokumentów,

  • asysta podczas audytów i kontroli podatkowych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości (najchętniej w biurze rachunkowym),

  • podstawowa znajomość zasad księgowych oraz przepisów podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych i VAT,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excela),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,

Mile widziane

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość języka angielskiego lub jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • wysokie umiejętności interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • pracę w firmie zajmującej czołowe miejsca w ogólnopolskich branżowych rankingach,

  • pracę w gronie Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych, Doradców Podatkowych,

  • satysfakcjonujące i motywujące wynagrodzenie,

  • stałe comiesięczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny i inne),

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub inne formy zatrudnienia

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Audyt Sp. z o.o.

Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce, od kilkudziesięciu lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo – księgowym.

Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.

Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym. Jeżeli chcesz się rozwijać, to nasza firma jest właśnie tym miejscem.

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy.

Przewiń do profilu firmy