Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza, weryfikacja, dekretowanie dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych,

  • księgowanie dokumentów i prowadzenie rozliczeń,

  • rozliczanie operacji związanych ze środkami trwałymi,

  • rozliczanie umów leasingowych,

  • analiza i uzgadnianie sald kont,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dla Zarządu oraz dyrekcji,

  • potwierdzenie stanów należności i zobowiązań kontrahentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki - preferowane ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne,

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów podatkowych,

  • znajomość zasad rachunkowości,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy, zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Mile widziane

  • znajomość systemu eNova,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów i praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy