Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Suntory Beverage and Food PolandO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja faktur zakupu w systemie księgowym SAP/R3 zgodnie z ustalonymi procedurami wewnętrznymi oraz wymogami prawa podatkowego i bilansowego

  • generowanie płatności w systemie księgowym oraz ich importowanie do aplikacji bankowej

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • współpraca z innymi działami w zakresie akceptacji kosztów

  • księgowanie amortyzacji, RMK

  • przygotowywanie zestawień i raportów w Excelu na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • przygotowanie sprawozdań GUS

  • udział w wewnętrznych projektach grupowych

  • archiwizacja dokumentów

  • wsparcie podczas procesu księgowego zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w księgowości

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1 (bieżący kontakt)

  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności Excelem)

  • posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne

  • jesteś sumienna(ny), dokładna(ny), terminowa(wy)

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe

  • jeśli znasz system SAP/R3 – masz u nas plusa 😊

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej w swojej branży firmie z sektora FMCG

  • możliwość degustowania naszych produktów

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do ubezpieczenia

  • dla chętnych karta Multisport

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju

  • firmowe i działowe wyjścia integracyjne ( po pandemii nadrobimy podwójnie)

  • szkolenia ( w tym możliwość korzystania z grupowego systemu szkoleniowego e-learning)

  • udział w firmowych inicjatywach dobroczynnych

  • Benefity

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

Suntory Beverage and Food Poland

Życie ma mnóstwo ciekawych barw i smaków, których najlepiej próbować w gronie najbliższych. To fascynujące, że każdy z nas lubi co innego. A Ty, który napój wybierzesz na najbliższe spotkanie? Suntory Beverage & Food Poland jest częścią grupy Suntory Beverage & Food Europe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kultowych marek takich jak Schweppes, Orangina, Dr Pepper czy Canada Dry. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku napojów, między innymi dzięki kultowym napojom Schweppes Indian Tonic, czy Orangina. Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam tworzyć jeszcze silniejszą markę.

Przewiń do profilu firmy