Logo Pracuj.pl

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

RobygO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • prowadzenie kontroli formalnej i rachunkowej dowodów księgowych
  • kompletowanie i przygotowywanie dokumentów księgowych
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem okresu rozrachunkowego i ustalaniem zobowiązań finansowo – podatkowych
  • bieżące wsparcie działu księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • przywiązanie do detali, dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie deweloperskiej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy, Warszawa