Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Robyg

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów

  • prowadzenie kontroli formalnej i rachunkowej dowodów księgowych

  • kompletowanie i przygotowywanie dokumentów księgowych

  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem okresu rozrachunkowego i ustalaniem zobowiązań finansowo – podatkowych

  • bieżące wsparcie działu księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość)

  • preferowani absolwenci lub osoby z max. rocznym doświadczeniem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • przywiązanie do detali, dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie deweloperskiej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych