Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Postępu 18A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zadania na wymienionym stanowisku:

  • Analiza i weryfikacja kont rozrachunkowych dłużników

  • Wyjaśnianie niezgodności zarówno z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym

  • Wystawianie i księgowanie faktur przychodowych

  • Współpraca z placówkami medycznymi CM Enel-Med SA

  • Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży placówek medycznych

  • Udział w zamknięciach okresów księgowych i audytach finansowych

  • Wsparcie działu księgowości w innych zadaniach

Nasze wymagania

  • Oczekiwania:

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Dobra znajomość Excela

  • Umiejętność porozumienia się w tematach księgowych z osobami spoza działu księgowości

  • Otwartość na wdrażanie nowych produktów i nowych kanałów sprzedaży

  • Doświadczenie w księgowaniu sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 28-letnim doświadczeniem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa