Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 181 A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z aktualnymi przepisami i zasadami w Grupie

  • Wystawianie faktur

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami

  • Weryfikacja zapisów na kontach

  • Weryfikacja poprawności prezentowanych zestawień obrotów i sald

  • Sprawdzanie ważności i kompletności umów

  • Wsparcie działu finansowo-księgowego w pracach bieżących, przygotowaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse) lub ostatnie lata studiów

  • Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Duża motywacja do nauki i rozwoju

  • Dokładność, systematyczność, terminowość, zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inne preferowane

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia

  • Pakiet socjalny

  • Przyjazną i sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju. Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów w Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy