Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

BPX S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowania dokumentów,

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • prowadzenie ewidencji księgowych oraz uzgadnianie kont księgowych,

  • uzgadnianie kont księgowych,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • udział w rozliczaniu wynagrodzeń - płac.

Nasze wymagania

  • do 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii,

  • dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie prowadzenia korespondencji mailowej,

  • chęć do nauki i umiejętność szybkiego uczenia się,

  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

  • zdyscyplinowanie i zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy,

  • praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych lub chęć do nabycia tej wiedzy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Służbowy laptop, telefon i wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonania obowiązków

  • Regularne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe – bo lubimy się na tyle, że cieszy nas wspólne spędzanie czasu wolnego

  • Ubezpieczenie grupowe / MultiSport / prywatną opiekę medyczną w Lux Med

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Elastyczny czas pracy (rozpoczynamy pracę pomiędzy 8:00 a 10:00 i kończymy odpowiednio po 8 godzinach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne