Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

TAJ spółka jawna Piętka Andrzej Piętka Halina

Komitetu Obrony Robotników 45

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,

  • Księgowanie faktur zakupu, rozliczeń pracowniczych, delegacje,

  • Księgowanie wyciągów bankowych, analiza transakcji kont bankowych,

  • Analiza rozrachunków z dostawcami,

  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach,

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Archiwizacja dokumentów księgowych

  • Współpraca w zakresie zamknięcia miesiąca/roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w dziale księgowym

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • Znajomość systemu WF-FAKIR

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Dokładność, skrupulatność

  • Znajomość obsługi programu Excel

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz atrakcyjną premię zależną od zaangażowania i wyników

TAJ spółka jawna jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową Polsce. Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnią nienaganną reputacją w transporcie międzynarodowym. Naszą specjalizacją jest przewóz towarów o wysokiej wartości. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy.

Przewiń do profilu firmy