Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych;

  • prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych;

  • opisywanie dokumentów księgowych;

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów;

  • wystawianie faktur sprzedażowych szkoleniowych;

  • przygotowanie danych i czynny udział w zamknięciu miesiąca i kwartału;

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • prowadzenie spraw związanych z prowadzeniem gospodarki kasowej;

  • dekretowanie i wprowadzanie wyciągów bankowych;

  • analiza i uzgadnianie kont analitycznych i syntetycznych;

  • bieżące wsparcie w realizacji zadań działu księgowego;

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w księgowości minimum rok

  • wykształcenie z zakresu księgowości i/lub finansów (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych);

  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości;

  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie importu usług;

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

  • rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia ERP;

To oferujemy

  • zatrudnienie od 10.2022

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat;

  • pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze;

  • po okresie próbnym: możliwość uczestniczenia w zajęciach angielskiego, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.

O nas

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego jest obecnie największym wydawcą testów psychologicznych w Polsce publikującym narzędzia polskich i zagranicznych autorów, a także książki dotyczące diagnozy i innych praktycznych zastosowań psychologii w obszarach edukacji, zdrowia oraz pracy i organizacji.