Oferta pracy

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Europ Assistance Polska

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, rejestracja i księgowanie dokumentów w systemie księgowym;

  • Bieżąca kontrola obiegu i akceptacji dokumentów księgowych;

  • Prowadzenie rozrachunków z klientami oraz rozliczeń wewnętrznych;

  • Współpraca z audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Bieżące prace księgowe, m.in. archiwizowanie i kopiowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia pracy w Dziale Księgowym;

  • Znajomość zagadnień księgowości i przepisów podatkowych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Rzetelność i odpowiedzialność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Przełożonego, który jest blisko swoich pracowników;

  • Pracę w małym i zgranym zespole oraz wsparcie merytoryczne podczas wykonywania codziennych zadań;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie;

  • Szkolenia rozwojowe i językowe;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Europ Assistance Polska powstała w 1996 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, lidera rynku usług assistance na świecie.

Niesiemy pomoc Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą, w pięciu głównych obszarach: Dom, Samochód, Podróż, Zdrowie, Concierge.

Naszymi Partnerami Biznesowymi są: banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, brokerzy, firmy leasingowe, producenci i importerzy samochodów, branża telekomunikacyjna, dostawcy energii i gazu oraz dystrybutorzy sprzętu RTV/AGD.

Na co dzień, w imieniu naszych Partnerów, tworzymy programy assistance dopasowane do potrzeb ich Klientów i realizujemy pomoc, dbając o ich jak najlepsze doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy