Logo Pracuj.pl

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to jeden z największych na polskim rynku dostawca usług ochrony urządzeń mobilnych i twórca innowacyjnych programów ubezpieczeniowych. Współpracuje z największymi sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa w Polsce, jak również poza granicami i łącznie obsługuje kilka milionów klientów na całym świecie.

Jeżeli chcesz rozwijać się w zakresie księgowości w międzynarodowej firmie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • kontrola raportów kasowych i operacji kasy fiskalnej
  • komunikacja ze sprzedawcami z 5 punktów sprzedaży, wyjaśnianie błędów, uzgodnienia
  • rozliczanie płatności bezgotówkowych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola operacji magazynowych, analiza sald (jeżeli jest doświadczenie w tym temacie)

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenie z obszaru księgowości
  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów i księgowości
  • dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • znajomość systemu Insert Nexo (moduł księgowy Rewizor GT)
  • gospodarka magazynowa

Pracodawca oferuje

  • karta sportowa
  • prywatny pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość nabycia bogatego doświadczenia i rozwoju przy realizacji ambitnych celów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualne oferty pracodawcy
/408/03/2023/PS

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy, Warszawa