Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Fidelis Accounting Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Okopowa 56
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fidelis Accounting Sp. z o.o. Sp.k.

Okopowa 56

Warszawa

Fidelis Accounting jest niezależną firmą świadczącą usługi w zakresie audytu i rachunkowości, obejmujące w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrowo-płacową, przeglądy i badanie sprawozdań finansowych oraz usługi doradcze.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów
  • weryfikację poprawności dokumentów księgowych i księgowań
  • wsparcie w realizacji innych czynności związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz deklaracji i sprawozdań ZUS, PFRON, GUS
  • weryfikację poprawności, analizę oraz uzgadnianie danych finansowo-księgowych
  • sporządzaniu raportów zarządczych oraz sprawozdań finansowych
  • współpracę z audytorami przeprowadzającymi badania sprawozdań finansowych
  • wsparcie innych członków zespołu w realizacji zdań

Wymagania

  • dobra organizacja pracy oraz dokładność, rzetelność, sumienność
  • zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność komunikacji z klientem oraz pracy w grupie
  • zorientowanie na klienta/zadanie
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • znajomość systemów księgowych (Symfonia, Comarch Optima) oraz zaawansowanych funkcji Excel będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość pracy na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy