Oferta pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

SIERRA BALMAIN PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Sierra Balmain Property Management, lider na rynku nieruchomości komercyjnych, świadczący usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgowości na potrzeby zarządzania nieruchomościami, w tym:

- wystawianie faktur sprzedaży,

- księgowanie faktur zakupu

- księgowanie wyciągów bankowych

- księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów,

  • przygotowywanie płatności,
  • uzgadnianie zamknięć miesiąca wspólnie z biurem rachunkowym,
  • współpraca z działem analityków finansowych oraz działem operacyjnym,
  • sporządzanie raportów i zestawień dotyczących danej nieruchomości,
  • praca wykonywana pod nadzorem księgowej lub głównej księgowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów/księgowości lub w trakcie studiów,
  • minimum rok doświadczenia w rachunkowości,
  • dobra znajomości pakietu MS Office oraz programu Symfonia (warunek niekonieczny),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie,
  • znajomość podstaw przepisów podatkowych i zasad rachunkowości.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity pracownicze (polisa na życie, karta sportowa, opieka medyczna)
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy