Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza księgowa/Młodszy księgowy

MGI Modzelewski sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Eurocentrum Alpha
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MGI Modzelewski sp. z o.o. sp. k.

Eurocentrum Alpha

Warszawa

Należymy do międzynarodowej sieci firm audytorskich, podatkowych i księgowych MGI Worldwide. Specjalizujemy się w księgowej i podatkowej obsłudze klientów zagranicznych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości międzynarodowych spółek pod nadzorem doświadczonej/go głównej/go księgowej/go, w tym:
  • Księgowanie dokumentów, w tym za pomocą systemu do elektronicznego rozpoznawania treści,
  • Wyjaśnianie rozbieżności,
  • Kontakt z klientami,
  • Pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, Intrastat, GUS, NBP,
  • Inne prace zlecone przez główną/ego księgową/ego.

Wymagania

  • Osoba z minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia pełnej księgowości,
  • W związku z obsługą klientów międzynarodowych wymagana dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości,
  • Sumienność, dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie – stosownie do posiadanych kwalifikacji,
  • Pracę w międzynarodowej firmie w zespole doświadczonych księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów,
  • Pracę w dobrze skomunikowanym nowoczesnym centrum biurowym zapewniającym różnorodne usługi i sklepy,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w tym również brak konieczności pracy w nadgodzinach,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, m.in. ze względu na różnorodność klientów oraz przez udział w szkoleniach,
  • Bogaty pakiet medyczny,
  • Pakiet Multisport Plus.

Więcej informacji na www.modzelewski.tax w sekcji „Kariera”

Ogłoszenie archiwalne