Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.O firmie

  • Krasnowolska 50
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Warszawa

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja, księgowanie i rozliczanie dokumentów;
  • kontrola i uzgadnianie sald kont i rozrachunków;
  • rejestracja dokumentów w Elektronicznym Obiegu Dokumentów
  • wsparcie zespołu księgowego w bieżącej pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego, najlepiej kierunkowego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
  • znajomości przepisów w prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • dobrej znajomości obsługi komputera;
  • samodzielności i rzetelności.
  • Znajomość systemu SAP ERP modułu FI będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • wdrożenie i możliwość poszerzania wiedzy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie dokumentów (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) za pomocą funkcji "APLIKUJ"

Ogłoszenie archiwalne